top of page

OCELÁCKÝ TRIATLON (800-20-5) - Dětský triatlon (100-3-500):

V sobotu 10.6. jsme se účastnili již potřetí moc pěkně organizovaného závodu u Ostravy. Nešlo zde ani tak o naše výkony, ale pro nás byl tentokrát důležitý dětský závod, kde Lucka absolvovala svůj první triatlon (včetně plavání ). Z jejího startu jsme byli nervóznější než když závodíme my (stejně tak, jako další skupinka triatletů, kteří zde měli své ratolesti). Lucka nás nakonec mile překvapila... už od začátku to brala velice zodpovědně, všechny disciplíny včetně přechodů a seskoku z kola zvládla na jedničku. V kategorii 2014-2011 patřila k nejmladším a nejmenším, ale bojovala o 106. Nejlepší na tom vše bylo, že ji závod i přes tu dřinu bavil.

PEPA si spravil chuť a konečně cítil, že ho nic nelimituje. Až do cca dvou kilometrů před cílem se pohyboval na třetí pozici, kdy ale podlehl dobře běžícímu polskému závodníkovi. Do cíle doběhl na celkovém 4. místě (2. v kategorii). Odměnou mu byl vynikající tvarohový frgál.

Děkujeme organizátorům SK Oceláci Ostrava za pěknou sobotu! P.S. tento závod doporučujeme nejen nováčkům a zkušeným triatletům, ale především dětem, kteří si zde mohou vyzkoušet duatlon/triatlon. Všechny startující děti jsou odměněny krásnou medailí a cenami.