sezóna 2020 (Covid)

 

1. místo Český pohár ve středním a dlouhém triatlonu Ford Czechman Tour

1. místo MČR v dlouhém TT (v rekordu trati) - Slovakman 9:09

1. místo MČR ve středním TT - Pilman

1. místo MSR ve středním TT - Bátovce

2. místo Austria TT Podersdorf - OR 8:59!

1. místo ČP střední TT Doksy race

Czechman DNF

1. místo Triatlon fest Račice - Open sprint bezhákový TT

1. místo bezhákový Žďárský TT

sezóna 2019

1. místo MČR Moraviaman - dlouhý tt

1. místo MČR Pilman - střední tt

1. místo Czechman

1. místo Slovakman

2. místo MČR ve sprint triatlonu

1. místo Hamrman

1. místo Český pohár v dlouhém triatlonu

 

3. místo IM Malaysia

5. místo ETU ME Chalenge Almere

4. místo Israman

6. místo IM Copenhagen

8. místo IM Barcelona

14. místo Challenge Roth

6. místo Challenge Heilbronn

6. místo Challenge Prague

10. místo Challenge Riccione

sezóna 2018

1. místo Austria triathlon Podersdorf (3,8-180-42)

2. místo Israman (3,8-180-42)

2. místo Ironman Malaysia (3,8-180-42)

4. místo Ironman  Barcelona (3,8-180-42)

7. místo Ironman Kalmar (3,8-180-42)

7. místo Ironman Klagenfurt (3,8-180-42)

1. místo Austrian 1/2 iron (1,9-90-21)

1. místo Hamrman (1,9-90-21)

4. místo Challenge Heilbronn (1,9-90-21)

5. místo Challenge Salou (1,9-90-21)

7. místo Challenge Prague (1,9-90-21)

sezóna 2017

2. místo dlouhý triatlon Challenge Venice (3,8-180-42)

2. místo dlouhý triatlon Challenge Regensburg(3,8-180-42)

6. místo ETU Mistrovství Evropy Almere (3,8-180-42)

4. místo Challenge Prague (1,9-90-21)

4. místo Challenge Salou (1,9-90-21)

8. místo Challenge Mallorca (1,9-90-21)

9. místo Challenge Sardinia (1,9-90-21)

10. místo Challenge Rimini (1,9-90-21)

6. místo Challenge family Eropean tour

1. místo Palava Race (1,9-90-21)

sezóna 2016

 

1. místo MČR Moraviaman (3,8-180-42) - rekord trati 9:18:37

1. místo Czechman (1,9-90-21) - největší závod v ČR - ČP

1.místo Pilman (1,9-93-21) - ČP

2. místo ETU Mistrovství Evropy v dlouhém tt - 9:06:33

2. místo Slovakman (3,8-180-42) - ČP

3. místo Challenge Almere (3,8-180-42) - nejrychlejší maraton mezi ženami 3:11

5. místo Challenge Mallorca (1,9-90-21)

6. místo Challenge Rimini (1,9-90-21)

7.místo challenge Sardinia (1,9-90-21)

 

sezóna 2015

 

Zahraniční triatlony:

1. místo Podersdorf, Mistrovství Rakouska v dlouhém triatlonu  (3,8-180-42) - čas 9:08:31 (1:03 - 4:56 - 3:05:44) - osobní rekord

1.místo Poreč triatlon, Mistrovství Chorvatska a Slovinska ve sředním tt (1,9-90-21)

1. místo Slovakman, Český pohár (3,8-180-42) - čas 9:46:11

1. místo Linz triathlon (Mistrovství Horního Rakouska) (1,9-90-21)

2. místo Langau, Rakousko (1,5-40-10)

7. místo Challenge Walchsee-Keiserwinkl, Rakousko (1,9-90-21)

9. místo Challenge Roth (3,8-180-42) - čas 9:54:56, 8 měsíců po porodu :)

11. místo Challenge Poznaň, Polsko (1,9-90-21) - osobní rekord na půlmaraton 1:23:32
 

Sprint triatlony a duatlony ČR

1. místo - triatlon Blansko, Vysočany, Hostěrádky, Osek, Mamutman Přerov

1. místo - duatlon Kamenná, Břehy

 

sezóna 2014

závodní pauza - těhotenství

 

sezóna 2013
1. místo MČR v dlouhém duatlonu Příbram (5-60-15)
4. misto Czechman triatlon

4. místo Linz Triathlon (Mistrovství Horního Rakouska)
10. místo Ironman 70.3 Berlin 
12. místo Ironman 70.3 Zell am See 
15. místo Ironman 70.3. St. Poelten
12. místo Ironman Kalmar (švédsko) - čas 10:10:25 
20. místo Ironman Klagenfurt - čas 10:01:07
21. místo Ironman Zurich čas - 10:38:48
29. místo Ironman Florida (USA) - čas: 9:48:15 

 

sezóna 2012
1. místo Ford Czechman Tour 2012
1. místo MČR v dlouhém TT (3,8-180-42) Piešťtany 
2. místo MČR v dlouhém duatlonu Klíny (5-75-15)
1. místo Czechman, halfironman 
4. místo dlouhý duatlon I Can Pagueara, Mallorca
9. místo Ironman 70.3. Zell am See 
11. místo Ironman 70.3. Pescara 
15. místo Ironman Klagenfurt
15. místo Ironman 70.3. Antwerpy
27. místo Ironman 70.3. St. Poelten<

 

sezóna 2011
2. místo MČR bezhákový duatlon Příbram (10-60-10) 
3. místo MČR ve středním TT (Teplice)
4. místo MČR ve sprint duatlonu Žamberk (5-20-3)
3. místo halfironman Czechman, Pardubice
1. místo halfironman Königsdorf (mistrovství Burgenlandu, Rakousko)
1. místo halfironman Pilman (1.9-90-21)
1. místo halfironman Doksyman 

 

sezóna 2010


1. místo halfironman Königsdorf (mistrovství Burgenlandu, Rakousko)
1. místo halfironman Pilman
2. místo halfironman Grafiman  
2. místo MSR v halfironmanu, Piešťtany
5. místo duatlon Regensburg
4. misto duatlon Příbram

119232367_3814868005208328_1699818871869

 

 

sezóna 2020 (covid)

5. (1.AG) místo Český pohár ve středním a dlouhém triatlonu Ford Czechman Tour

3.místo (1.AG) MČR v dlouhém TT Slovakman

22. místo (3. AG) MCŘ ve středním TT Pilman

9. místo (1.AG) místo ČP Doksyrace - střední TT

11.místo(2.AG) místo ČP Czechman - střední TT

3.místo (2.AG)Triatlon Fest Račice

9. místo (2.AG) olympijský bezhákový Žďárský TT

17.místo (3.AG) teréní triatlon Xtrail jedovnice

sezóna 2019

1. místo AG ETU ME Evropy Challenge Almere

3. místo celk. Slovakman

6. místo celkově (1. v AG) MČR Moraviaman - dlouhý tt

​2. místo AG Czechman

3. místo Hamrman

3. místo AG Pálava Race

1. místo AG Pilman MČR střední triatlon

1. místo AG Challenge Prague

4. místo AG Challenge Riccione

sezóna 2018

4. místo (celk.) Austria triathlon Podersdorf (3,8-180-42)

4. místo (celk.) Slovakman (3,8-180-42)

10. místo (celk.) Israman (3,8-180-42)

7. místo (PRO) Ironman Malaysia (3,8-180-42)

34. místo (PRO) Ironman  Barcelona (3,8-180-42)

21. místo (PRO) Ironman Klagenfurt (3,8-180-42)

2. místo (AG) Challenge Salou (1,9-90-21)

3. místo (kat.) Austrian 1/2 iron (1,9-90-21)

3. místo (kat.) Hamrman (1,9-90-21)

12. místo (PRO) Challenge Heilbronn (1,9-90-21)

1. místo Xtrail Vysočany

sezóna 2017

1. místo AG ETU Mistrovství Evropy Almere (3,8-180-42)

1. místo AG Challenge Rimini (1,9-90-21)

3. místo AG Challenge Prague (1,9-90-21)

4. místo AG Challenge Salou (1,9-90-21)

3. místo Slovakman (3,8-180-42)

4. místo (2.AG) MČR Moraviaman (3,8-180-42)

8. místo (2.AG) Pálava Race (1,9-90-21)

17. místo (3.AG) Pilman MČR (1,9-90-21)

 

2. místo Česko-Slovenský pohár (Slovakman+Moraviaman)

8. místo Český pohár v dlouhém triatlonu a duatlonu

 

 

sezóna 2016

 

8.místo (2.kat) Pilman (1,9-93-21) - ČP

5. místo Slovakman (3,8-180-42) - ČP

8. místo (3.kat) MČR Moraviaman (3,8-180-42)

15. místo Challenge Almere (3,8-180-42) - 8:57:37

15. místo (4.kat) Czechman (1,9-90-21) - největší závod v ČR

24. místo Challenge Rimini (1,9-90-21)

 

sezóna 2015

 

Zahraniční triatlony:

3. místo Slovakman, Český pohár (3,8-180-42) - čas 8:52:32

4. místo (1.kategorie) Langau, Rakousko (1,5-40-10)

6. místo (2. kategorie) Podersdorf , Mistrovství Rakouska v dlouhém triatlonu (3,8-180-42), čas 8:42:40 - osobní rekord

6. místo Linz triathlon (Mistrovství Horního Rakouska) (1,9-90-21)

10. místo Poreč triatlon, Mistrovství Chorvatska a Slovinska vve středním TT (1,9-90-21)

19. místo Challenge Walchsee-Keiserwinkl, Rakousko (1,9-90-21)

21. místo Challenge Roth (3,8-180-42) - čas 8:57:47

24. místo Challenge Poznaň, Polsko (1,9-90-21)

 

Sprint triatlony a duatlony ČR, celková pořadí:

1. místo  triatlon Blansko

1. místo triatlon Vysočany

2. místo duatlon Kamenná

2. místo duatlon Břehy - štafeta s Ondrou Horákem

3. místo Hostěrádky

3. místo triatlon Osek

4. místo Mamutman Přerov


 

sezóna 2014

6. místo (2.kagegorie) MČR dlouhý TT Slovakman

9. místo (3. kategorie) Pilman

10. místo Vienna City Triathlon

13. místo (5. kategorie) Moraviaman

 

9. místo dlouhý TT Podersdorf am See - čas 8:52:02

 

sezóna 2013

 

7. místo MČR dlouhý duatlon Příbram

 

9. místo Linz triathlon - půlka

16. místo Ironman Zurich - čas 10:19:40

17. místo Ironman Sweden - čas 9:30:09

30. místo Ironman Florida - čas 9:07:52

33. místo Ironman Klagenfurt - čas 9:25:30