top of page

Děkujeme všem firmám, které nás podporují!

 

 

 

 

 

 


 

ron-logo-1487611547.jpg.png

Společnost Ron wheels je polský výrobce aero kol a disků. Já osobně používám lehký plášťový karbonový disk Aeron a přední kolo s výškou ráfku 68mm.

V Očním studiu jsem velmi spokojená nejen s jejich sortimentem, ale hlavně s profesionalitou a ochotou zaměstnanců. Myslela jsem, že by to mělo být v dnešní době samozřejmé, ale teprve v Očním studiu se mi věnovali tak poctivě, že mi kontaktní čočky konečně sedí a slouží skvěle od prvního okamžiku, kdy si je nasadím. Je opravdu málo míst, kde nemáte pocit, že personál obtěžujete. Zde jste vítaným klientem, kterému dobře poradí a mají radost, že jste spokojen.

Aqua Sphere je přední výrobce vybavení a pomůcek pro plavání, plavecké tréninky, kondiční plavání, vodní cvičení, rekreační plavce a triatlonisty. Firma přišla jako první s inovací v plaveckém světě, s brýlemi Seal určenými pro plavání, s dětskými brýlemi SEAL KID, nebo s neoprenovými obleky pro soutěže Ironman. Všechny Aqua Sphere brýle a příslušenství, jako jsou Kaiman nebo Kayenne jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

Kromě sportovců jsme také kutilové :). Firma Trumf sanace s.r.o. nám dodala krémovou chemickou injektáž vlhkého zdiva AquaStop Cream® jejíž systémová aplikace je koncipována tak, aby to zvládl úplně každý a výsledek byl naprosto spolehlivý. Krémovou injektáž zdiva využijeme na odizolování našeho domečku.

AquaStop Cream® je injektážní krém (také nazývaný pasta či gel) na silanové bázi s maximálně možnou 80%ní koncentrací aktivní látky silan /siloxanu v obsahu a je určený pro injektáž vlhkého zdiva k zamezení příčiny kapilárně vzlínající vlhkosti.

Časosběrné video

Animační video

sanomed.jpg

Společnost SANOMED je prodejcem sportovních ortéz a bandáží, kompresních výrobků firmy CEP a sportovních vložek a testovacích zařízení firmy FOOTDISC. Firma mi zajišťuje servis noh a poskytuje mi vložky Footdisc do všech typů sportovních bot.

Firma Progress nás obléká funkčním termoprádlem, které nám umožňuje komfortně trénovat nejen za parných letních dnů, ale i v chladném a větrném počasí.

Od firmy Mizuno používáme především běžecké boty jak na trénink, tak na závod. Vyhovuje mi, že jsou úzké a v oblasti špičky mají dostatek místa na palce (co se týče výšky boty). Na běžecké tréninky používám také jejich oblečení, kde je vidět, že jsou promyšleny detaily právě pro potřeby běhu

Firma Endura mě obléká na závod svými špičkovými aero kombinézami, přilbou a lehkou vestičkou ideální na velmi chladné závody. Kombinézy jsou vyvíjeny s pomocí profi triatletů a testovány v areotunelech, aby byly propracovány i ty nejmenší detaily. Kombinéza se při namočení chová jak druhá kůže a velice dobře sedí.

Společnost poskytující moderní softwarová řešení vytvořená dle požadavků zákazníka. Zabývá se vývojem software zejména v oblasti IT Asset managementu a Knowledge managementu.

logoStd.png
logo_bylik.png
Logo_RA.png

Česká společnost výrábějící komplexní sportovní výživu. My ji využíváme nejen během závodů, ale i na dlouhé či těžké tréninky. Pepa rád snídá kaši Pelupu.

Každý den si dopřávám několik šálků vynikající kávy od Coffeespot. Tato rodinná firma nabízí nekompromisní kvalitu výběrové kávy, kterou přiváží z plantáží celého světa. Kávu praží na profesionálních přístrojích a následně balí pro každého zákazníka ručně. Čerstvost kávy je pro coffeespot prioritou. Kávu si můžete objednat  v eshopu na www.kavaprazena.cz

Česká firma, která nám dodáva energii ve formě vitamínů CEM-M, Collagenu a především enzymů EnzyMax. Ty nám pomáhají zvýšit imunitu především v podzimních a zimních měsících, kdy je tělo oslabeno nejen tréninkovými dávkami.

Z internetového obchodu Bylík.cz si objednáváme tolik zdravé oříšky, semínka a sušené ovoce, které konzumujeme každý den. Po oříškách se můžeme doslova utlouct :) Na webu si však můžete zakoupit také různé bylinky a superpotraviny. Největší výhodou je možnost objednání množsvtí dle Vaší potřeby.(u oříšků např. od 100g po 1kg)

RebelART je grafické, reklamní studio a tiskárna a stará se mi o potisk závodní kombinézy. Pracují zde příjemní profesionálové, kteří vám s radostí splní veškeré Vaše požadavky.

bottom of page