top of page

Pálava race

V neděli 22.5. jsme jeli na Pálavě první závod Českého poháru v dlouhém triatlonu Palava race - 1,9-100-20

Před startem se tu objevila k našemu velkému překvapení spousta přátel (využili blízkosti závodu k Brnu), tak bylo moc příjemné závodit za podpory takového publika!

Krásně dohoupaná trať cyklistiky byla v závodní den obohacena o slušný vítr, který tuto disciplínu docela znepříjemnil.

Do závodu jsme šli oba lehce s rozpaky, jak nám to 14 dní po dlouhém triatlonu ve Španělsku sedne. Jsme známí tím, že hodně závodíme, ale pravda je, že tentokrát nás tento těžký závod rozbil překvapivě až nad očekávání (možná to bylo také tím, že se jednalo o prvnízávod sezóny??).

U Pepy se naplnil horší scénář a jeho výkon byl ovlivněn nepovedenou cyklistikou, kde nebyl absolutně schopen roztočit nohy. Nakonec to stačilo na 4. místo v kategorii.

Ani mně to tentokrát moc nechutnalo. Plavčo dobré, vylézala jsem s né moc velkou ztrátou na třetí pozici. Cyklistika byla na morál a nohy abnormálně bolely asi od 15.km. Do depa jsem nicméně přijela na prvním místě a po výběhu s překvapením i velkého náskoku. Běh už byl tedy za odměnu a užít si atmosféru diváků.

Díky pořadatelům, za pěkný závod na Jižní Moravě

Děkujeme fanouškům nejen podél trati! Jsme rádi, že jsme se zase viděli s triatlonovými kamarády a alespoň trochu pokecali.